16.1 C
Jindřichův Hradec
23.06. 2024
Archivní

Divadelní den otevřených dveří | Suchdol nad Lužnicí

Divadelní den otevřených dveří

Pokud naše představení navštěvujete pravidelně, můžete si být téměř jisti, že ve většině případů narazíte u herců na stálice suchdolského divadelního nebe.

Nyní bychom rádi rozšířili naše řady o mladé zájemce. Myslíme si, že by bylo skvělé nadchnout pro kulturu na suchdolsku novou generaci. Nejen že bychom jim po letech hraní mohli předat spoustu zkušeností, ale zároveň věříme, že i my bychom se od nich lecčemu přiučili.

Rozhodli jsme se proto, že v neděli 16. dubna zorganizujeme od 9 hodin den otevřených dveří. Budeme rádi, když vyrazíte se svými potomky nebo i třeba sami do suchdolského kina. Rádi bychom vám ukázali, jak vypadá nácvik nové divadelní hry, zájemce bychom zapojili do různých aktivit rozvíjejících pohybové a vyjadřovací schopnosti. Určitě také bude prostor pro jakékoliv dotazy.

Nemusíte se ničeho bát, ani se k něčemu zavazovat – naším cílem je užít si společně příjemné nedělní dopoledne. Budeme moc rádi, pokud se komukoliv u nás nakonec zalíbí a připojí se v budoucnu k naší divadelní partě.

Jan Mráček