Aktuálně

Dům barev

Akční nabídka na říjen 2021

Dům barev

Síť prodejen Dům barev, která je součástí skupiny PPG DECO CZECH, se řadí mezi největší specializované sítě prodejen barev, laků, lazur i jiného malířského příslušenství. V rámci celé ČR existuje již 115 prodejen včetně prodejny Dům barev v Jindřichově Hradci, do které bychom vás velice rádi pozvali.

Přijďte nás navštívit a poradit se s vyškoleným a ochotným personálem, plánujete – li novou výmalbu, renovaci podlah, nábytku nebo máte jen cestu kolem. Prodejna v Jindřichově Hradci je jednou ze sedmi prodejen v Jihočeském kraji a naleznete ji v ulici Nádražní. Pro zákazníky je otevřena Po – Pá od 8:00 – 17:00 a také v So od 8:00 – 12:00. Najdete zde široký sortiment barev na dřevo i kov, malířských barev interiérových i fasádních a také lazur. Samozřejmostí je také tónovací centrum, díky kterému Vám na požádání odborný personál namíchá barvu přesně podle Vašich představ. Pro zákazníky je k dispozici parkoviště přímo před obchodem, takže není třeba s nákupem chodit daleko.

V prodejně Dům barev naleznete známé značky, jako jsou Primalex, Bondex, Balakryl, Johnstone´s, Praktik i Metal. Pokud sháníte malířské příslušenství a nejen to, v naší prodejně Vám nabídneme produkty značky Progold. Dům barev má i vlastní řadu barev, která je také k dostání na prodejně.

Každý měsíc jsou pro zákazníky připraveny velice lákavé akce, určitě tedy stojí za to navštívit prodejnu v Jindřichově Hradci a přesvědčit se o širokém sortimentu a profesionálním přístupu i poradenství prodejního personálu. Budeme rádi za Vaši návštěvu.

Otevírací doba:

Po – Pá 8:00 – 17:00

So – 8:00 – 12:00


 

Mapa


Zvětšit mapu

Zvětšit mapu