Dům barev

Dům barevSíť prodejen Dům barev, která je součástí skupiny PPG DECO CZECH, se řadí mezi největší specializované sítě prodejen barev, laků, lazur i jiného malířského náčiní. V rámci celé ČR existuje již 115 prodejen včetně prodejny Dům barev v Jindřichově Hradci, do které bychom vás velice rádi pozvali.

Prodávané značky: Primalex, Bondex, Balakryl, Johnstone´s, Praktik, Metal, Progold, Dům barev

Dům barevPřijďte nás navštívit a poradit se s vyškoleným a ochotným personálem, plánujete – li novou výmalbu, renovaci podlah, nábytku nebo máte jen cestu kolem. Prodejna v Jindřichově Hradci je jednou ze sedmi prodejen v Jihočeském kraji a naleznete ji v ulici Nádražní. Pro zákazníky je otevřena Po – Pá od 8:00 – 17:00 a také v So od 8:00 – 12:00. Najdete zde široký sortiment barev na dřevo i kov, malířských barev interiérových i fasádních a také lazur. Naše produkty jsou vždy přehledně uspořádány do barevných kategorií, aby se zákazníci mohli v prodejně lépe orientovat. Samozřejmostí je také tónovací centrum, díky kterému Vám na požádání odborný personál namíchá barvu přesně podle Vašich představ. Pro zákazníky je k dispozici parkoviště přímo před obchodem, takže není třeba s nákupem chodit daleko.

V prodejně Dům barev naleznete známé značky, jako jsou Primalex, Bondex, Balakryl, Johnstone´s, Praktik i Metal. Pokud sháníte malířské náčiní a nejen to, v naší prodejně Vám nabídneme produkty značky Progold. Dům barev má i vlastní řadu barev, která je také k dostání na prodejně.

Každý měsíc jsou pro zákazníky připraveny velice lákavé akce, určitě tedy stojí za to navštívit prodejnu v Jindřichově Hradci a přesvědčit se o širokém sortimentu a profesionálním přístupu i poradenství prodejního personálu. Budeme rádi za Vaši návštěvu.


Otevírací doba:

Po – Pá 8:00 – 17:00

So – 8:00 – 12:00


 AKCE v Domě barev

Dům barev

 


Mapa


Zvětšit mapu

Zvětšit mapu