20.04. 2024
Ubytování

Letohrádek sv. Vojtěch

VRAŤTE SE ZPĚT STROJEM ČASU

Letohrádek (původně letní sídlo) byl koupen na podzim roku 2008 v dezolátním stavu a od té doby na něm probíhá rekonstrukce. Od roku 2008 je zámeček s velikou pílí a úsilím šetrně obnovován do své původní dobové podoby. Kompletní rekonstrukce budovy, vybavení i venkovních prostor je realizována bez jakýchkoliv dotací, pouze svépomocí a za podpory rodiny a přátel. K zámečku vede jedno z ramen léčivého pramene sv. Vojtěcha a v přilehlém parku je restaurovaná socha stejnojmenného světce. Z tohoto důvodu byl zámeček a původní letní sídlo Viléma Smrčky přejmenován na Letohrádek sv. Vojtěcha. Od 13. 6. 2014 je letohrádek otevřen pro veřejnost.

Více o historii letohrádku ZDE

SVATBY A OSLAVY

Přesuňte Vaši oslavu spolu s námi do doby První republiky. Čekají Vás úslužní komorníci, ochotné služebné a stylové prostředí! Obklopeni budete rybníky a loukami, které jsou součástí našeho areálu. Chce strávit romantickou noc jako za starých dobrých časů? Přijeďte k nám a zažijte nezapomenutelné chvíle. Pro novomanžele je připraveno luxusní apartmá s plným servisem. Pro hosty jsme připravili další 4 apartmány a 7 pokojů. Veškerý potřebný servis nechte na nás, rádi pro Vás vše zajistíme.

FIREMNÍ AKCE

Vraťte se v čase do doby, kdy odešla buržoazie a do popředí se dostali továrníci a průmyslníci. Do doby slušného vychování a vybrané etikety. Děkujeme za zájem o naše služby a doufáme, že právě my pomůžeme udělat Vaší akci výjimečnou. V klidném a příjemném prostředí se postaráme o kompletní servis a pohodlí pro vaše firemní semináře, porady, školení, prezentace, setkání s obchodními partnery, společenské události i firemní večírky. Rádi vám jejich organizaci co nejvíce usnadníme, proto se na nás s důvěrou obraťte a starosti přenechte na nás.

WELLNESS

Odpočiňte si od každodenních starostí v klidném prostředí, kde se čas vrací o několik generací zpět… Budeme Vás hýčkat masážemi dle Vašeho výběru, které pro Vás zajistíme přímo ve Vašem pokoji nebo ve wellness. Relaxaci se můžete oddávat v unikátní parní lázni s vybranou kompozicí bylinek nebo v infrasauně. Při koupeli ve venkovní vířivce budete mít krásný výhled na uklidňující zeleň a jedinečné sochy v parku.

Dobru strávenou ve wellness Vám zpříjemníme dle Vašeho přání. Zapálíme svíčky, připravíme sekt, víno i mísu s ovocem nebo Vaší oblíbenou hudbu.

RESTAURACE

Zážitek z Letohrádku sv. Vojtěch vkusně doplní stylová restaurace. Nechte se opečovávat našim dobově oblečeným, úslužným personálem. Ať už si budete pochutnávat na specialitách podle tradičních receptů M. D. Rettigové v nové svěží podobě nebo si vyberete z nabídky evropských kuchyní, vše pro Vás budeme připravovat s láskou a péčí. Suroviny čerpáme z místních zdrojů a blízkého okolí. Naše vlídná obsluha pro Vás zabezpečí vše, co potřebujete k dokonalému kulinářskému zážitku. V letních měsících je otevřená venkovní terasa s veškerým servisem.