Aktuálně

Langrův dům Střapatá Bohunka Bistro & Café

 


Střapatá Bohunka je bistro a kavárna v jednom z nejstarších a nejkrásnějších domů zvaném Langrův dům na dolním náměstí v Jindřichově Hradci.

Denně pro Vás připravujeme zdravá a chutná jídla a nápoje. U nás můžete posnídat, poobědvat, nebo jen tak posedět u výborné kávy a domácích sladkých i slaných dobrot vyráběných přímo v bistru. V létě máme na pěší zóně před domem nádhernou předzahrádku, která přímo láká si odpočinout. Pro cyklisty jsou k dispozici kolostavy. Přijďte se podívat, už se na Vás moc těší náš vyhlášený mrkvový dort, perníkový štrůdl nebo makový koláček.


POLEDNÍ MENU ZDE

Podmínky rozvozu poledních menu:
Rozvozy prosím objednávejte jeden den dopředu do 10.00 hodin dopoledne. Nejlépe mailem (info@strapatabohunka.cz), vždy obdržíte potvrzení. Rozvoz je zdarma po J.Hradci. Minimální závoz je 99 kč. Cena menu je 99 kč včetně obalu. Vždy je na výběr ze dvou polévek, tří hlavních chodů a malý salát s dezertem k menu zdarma. Nové menu na další týden je zasíláno každý čtvrtek večer na Váš mail.
Cena polední menu u nás v bistru je 85 kč, vždy je na výběr ze dvou polévek, dvou hlavních chodů, malý salát a dezert v ceně menu.


Střapatá Bohunka Bistro & Café

  • KOLÁČE – Poctivé domácí koláče upečené s úctou a z dobrých ingrediencí mají svoji teplou voňavou duši a plná mísa každému stolu sluší. U nás znamená, že tvaroh je opravdu tvaroh a mák je mák. Každý koláč je originál – připravovaný vždy s pílí a láskou a bez zbytečných dochucovadel a konzervantů. Nabízíme Vám nejen klasické tvarohové, makové, jablečné,ořechové, ale i zdobené koláče. Koláče jsou po upečení namazané máslem a rumem, aby krásně voněly.
  • TVAROŽNÍKY – Každý máme nějakou slabost. Tou mojí jsou tvarožníky. V regionu odkud pocházím se jim neřekne jinak než “Serniki”. Základem každého tvarožníku je křehké těsto a vynikající tvarohová náplň. Nabízíme různé variace: s mákem, s kousky čokolády, s kokosem, s broskvemi, stačí si jen vybrat.
  • JINÉ DOBROTY – Trubičky, svatební cukroví, vánoční cukroví, dorty

 

strapa8_postcard2
 

Přijímáme objednávky na svatby (chystání výslužek z koláčů), rodinné oslavy, pracovní jednání, firemní párty a jiné příležitosti. Vše podle přání zákazníka. Více info po e-mailové domluvě nebo telefonicky.
Upozornění všechny naše výrobky mohou obsahovat stopy ořechů, mandlí nebo lískových oříšků.


Otevírací doba

pondělí-pátek 8.30 – 17.30
sobota 9.00 – 14.00
neděle zavřeno