14.5 C
Jindřichův Hradec
15.06. 2024
Svatební salony

Soukromý: Svatební salon Sára

 • Svatební salon Sára
 • Denisova č.p. 26 ( Dům „14″ vedle velkého parkoviště u Jitřenky), Jindřichův Hradec
 • Petra Boukalová – tel.+420 606 567 773; Svatební salon Sára – tel. 608 022 555
 • e-mail: [email protected]
 • svatebnisalonsara.cz
 • FACEBOOK

Svatební salon Sára

Svatební salon Sára provozuje půjčovnu šatů, dále zapůjčení svatebních, společenských a dětských šatů, pánských obleků a doplňků. Zajišťuje potřebné dekorace, snubní prsteny, svatební bižuterii a vlasové doplňky a kytice na auta. Mezi naše služby také patří prodej šatů starší kolekce.


Co nabízíme:

 • Svatební šaty 

Je velmi důležité, aby si každá nevěsta vybrala šaty, ve kterých se ona sama ve svůj životní den bude cítit dokonale a uvolněně. To samozřejmě platí i pro ženicha. Náš zkušený personál Vám ochotně poradí a vy si můžete šaty vyzkoušet. Nabízíme modely od předních evropských firem, šaty nádherně sedí, jsou lehké a šité z luxusních látek a krajek. Nabízíme také svatební šaty a obleky na slečny i pány větších velikostí – svatební šaty do vel.54 a obleky do vel .64

Všechny zapůjčené modely jsou perfektně připraveny a upraveny na míru den před Vaší velkou událostí.

Cena za půjčení svatebních šatů je již od 5.900,- Kč/ 3 dny

 • Společenské šaty

Nejen budoucí nevěsta, ale všechny slečny, které čeká maturitní ples, prodloužená, či věněček v tanečních, nebo na jiné slavnostní akce, chtějí být alespoň na jeden den symbolem půvabu a dokonalosti. Samozřejmě, že i pro takové příležitosti máme co nabídnout.

Nabízíme jak jednoduché, tak i romantické střihy, abychom uspokojili každý Váš vkus.

Všechny zapůjčené modely jsou perfektně připraveny a upraveny na míru den před Vaší velkou událostí.

Cena za půjčení společenských šatů je již od 1.900.-/3 dny.

 • Dětské šaty

Svatba bez družičky a mládence není tak kouzelná, jako s nimi. Ale nejen na svatbu si mohou děti krásné šaty zapůjčit. Stává se velkým hitem, že i mladší sourozenci maturantů chtějí být na plese okouzlující. U nás si vyberou děti i slečny od velikosti 72 až 17 let. Všechny zapůjčené modely jsou perfektně připraveny a upraveny na míru den před Vaší velkou událostí.

Cena za půjčení dětských šatů je již od 600,- Kč/ 3 dny.

 • Pánské obleky

Každý ženich by měl být stejně jako nevěsta výjimečný a měl by se lišit od ostatních hostů. Speciálně pro ně máme v nabídce obleky slim fit střihu v oblíbených modrých barvách, nebo velmi elegantní žaket, který rozhodně splňuje podmínku výjimečnosti. Pro romantické svatby můžeme nabídnout klasický frak V naší nabídce obleků najdete jak klasiku, tak i obleky společenské ve velikosti od 48 – 64 Kdo má zájem si oblek koupit, není problém ho objednat přímo na Vás. Prodejní ceny se pohybují od 6.800,- Kč

 • Doplňky a služby

Abychom Vám ušetřili drahocený čas a další kroky, zajišťujeme většinu potřebných doplňků a dekorací. Dekorace na auto půjčujeme, ale i na žádost zákazníka můžeme zhotovit cokoliv na přání.

DOPLŇKY: svatební mašličky, podvazky, pánské kapesníčky, kravaty, francouzské uzle, dekorační organzy, svatební a společenskou bižuterii, vlasové doplňky, košíčky pro družičky, svatební polštářky.

Stejně tak zajistíme i snubní prstýnky a svatební oznámení od spolehlivé firmy.
Snubní prsteny – Značky: Tomáš Kratochvíl, Hradec Králové Dodací lhůta max. 1 měsíc

DOPLŇKY A VÝZDOBA NA AUTA.

 • Výprodej

Aktuálně nabízíme výprodej šatů starší kolekce za velmi atraktivní ceny. Všechny šaty, které prodáváme Vám rádi zašleme poštou na dobírku, nebo si je můžete přijít vyzkoušet osobně. Šaty Vám rádi upravíme na míru. V případě, že Vás zajímají detaily prodávaných šatů, volejte do salónu na tel. 608 022 555, nebo pište na náš email: [email protected].

Galerie výprodeje zde.

Otevírací doba:

Po: 10.00 – 17.00 hod
Út: 12.00 – 17.00 hod
St: 10.00 – 17.00 hod
Čt: 10.00 – 17.00 hod
Pá: 10.00 – 17.00 hod
So: dle domluvy

Polední přestávka : 13.00 -13.30 hod

Mapa:

Svatební salon Sára