Aktuálně

Za knihami a prohlídkou do Krafferovy zahrady

Letní sezóna v zahradě nám proběhla, že jsme si sotva všimli. Ale to už tak v létě trochu bývá. A proto je na 17. září připravena celodenní akce (od 9.30 do 18.00), s programem pro dospělé i děti.

Celým dnem nás budou provázet knížky. Ty můžete přijít vyměnit, nebo za příspěvek zahradě si odnést. Odpoledne potom knížky pokřtíme – jednu dětskou o králíčkovi – Králíček Sweety a taky detektivky jindřichohradeckého autora Martina Stručovského. K tomu si vypijeme výbornou kávu a energii doplníme zákuskem.

V programu je i prohlídka zahrady. Při té si předvedeme krásu jiřinek, prakticky je potom dokonce použijeme na workshopu vázání kytice. Ke koupi budou i trvalky, které jsme přes léto vypěstovali, podzimní dekorace v podobě věnců a vázáné kytice.

Atmosféru podzimu si budete moct nechat i zvěčnit – fotografka Tereza Novotná Vás na počkání vyfotí v tématicky nazdobeném skleníku.

A pro toho, kdo rád tvoří s barvami je připraven workshop na výrobu závěsné dekorace, který hravě zvládnou i větší děti. Pro menší hra s pohádkovými hrdiny.

Budeme se těšit na Vaši návštěvu, ať už v sobotu 17. září, nebo kdykoliv jindy.

Tým Krafferovy zahrady

 

  • Krafferova zahrada
  • Krafferova zahrada
  • Krafferova zahrada
  • Krafferova zahrada