-1.6 C
Jindřichův Hradec
5.02. 2023
Články

Kickbox Reborn: Naši kickboxeři opět úspěšní!

V sobotu 11. října se ve sportovní hale v pražských Letňanech konal již 11. Ročník mezinárodního turnaje v kickboxu – Kosacup.

Kickbox Reborn: Naši kickboxeři opět úspěšní!Kickbox Klub Reborn měl na turnaji 4 zástupce. Jan Novák a Pavel Holub se zúčastnili každý ve třech 3 kategoriích, bohužel se jim i přes výborný výkon nepodařilo umístit na stupních vítězů. Robert Gabrhel naopak dovezl cenné kovy z obou svých kategorií. 3.místo v kategorii lightcontact muži začátečníci pod 70kg a 2.místo v kategorii pointfighting muži začátečníci pod 175cm. Josef Bílek startoval ve třech kategoriích, v jedné z nich – pointfighting muži elita nad 185cm přivezl pohár za 3.místo.

„Je to opět skvělý úspěch. Byl to poměrně velký mezinárodní turnaj a náš tým opět dokázal, že si na turnaje nejezdí už jen pro zkušenosti. Žádná pauza nás teď nečeká, v polovině listopadu je na programu Mistrovství republiky, na kterém opět budeme všichni startovat. V prosinci je poslední letošní turnaj zejména pro začátečníky, takže se snažíme o to, aby každá naše pobočka měla na turnaji zastoupení“ zhodnotil krátce trenér klubu Josef Bílek.

Kickbox Klub Reborn působí v Jihlavě, Jindřichově Hradci, Třešti a Telči. Vše o klubu najdete na jeho webových stránkách www.kickbox-reborn.cz

Foto: Kickbox Reborn

Nejnovější články

Meziváleční sochaři – Václav Neubauer (část 2) | Jindřichohradecké sochy a památníky

Miloslav L

Veřejné bruslení – únor 2023

Miloslav L

Bowling 22 – Bar | Klub | Bowling

Miloslav L