-4 C
Jindřichův Hradec
5.02. 2023
Články

Kickboxeři klubu Reborn přivezli 7 medailí z Mistrovství republiky

V sobotu 15. listopadu se v Praze konal vrchol letošní sezony – Mistrovství České republiky v kickboxu v disciplínách lightcontact a pointfighting. Jindřichohradecký Kickbox Klub Reborn měl na turnaji 3 zástupce, kteří se dohromady podělili o zisk fantastických 7 medailí. Závodníci si z turnaje přivezli 3 zlaté a 4 stříbrné medaile.

Kickboxeři klubu Reborn přivezli 7 medailí z Mistrovství republiky

Největší počet – celkem 3 medaile vybojoval Jan Novák, a sice 1.místo v Pointfightingu muži elita -80kg, 2.místo v Pointfightingu muži elita -85kg a 2.místo v Lightcontactu muži elita -80kg.

Po dvou medailích si odvezli Pavel Holub za 1.místo v Pointfightingu junioři +80kg a za 1.místo v Lightcontactu junioři +80kg a Josef Bílek za 2.místo v Pointfightingu muži elita +85kg a za 2.místo v Lightcontactu muži elita +85kg.

„Je to velký úspěch pro všechny závodníky i pro celý klub. Závěr sezony se nám velice vydařil, je vidět, že veškerá práce všech lidí v klubu nebyla zbytečná. Teď nás čeká ještě poslední letošní Vánoční turnaj a pak už jen zasloužený odpočinek“. Dodal trenér klubu Josef Bílek

(hzr)

Nejnovější články

Meziváleční sochaři – Václav Neubauer (část 2) | Jindřichohradecké sochy a památníky

Miloslav L

Veřejné bruslení – únor 2023

Miloslav L

Bowling 22 – Bar | Klub | Bowling

Miloslav L