15.2 C
Jindřichův Hradec
26.04. 2024
Články

Soukromý: MALCOM CZ hledá zaměstnance na pozici OBCHODNÍ ZÁSTUPCE

Hledáme obchodního zástupce

Jsme obchodně servisní společnost, která prodává komunální, zemědělskou a lesnickou techniku v rámci České a Slovenské republiky. Vytváříme silný tým obchodníků s tahem na branku se základnou v Jindřichově Hradci, kteří rozšiřují obchodní síť po České republice.

Co je pro nás důležité? Potrpíme si na týmovou práci, dobré vztahy a férovost. Víme, že v práci trávíme spoustu času, a proto je pro nás zásadní, aby nám tam bylo dobře a dělali jsme co nás baví a naplňuje, v příjemném kolektivu.

  • Je obchod tvoje srdeční záležitost?
  • Chceš mít příležitost do obchodu dát něco ze sebe?
  • Baví tě osobní kontakt se zákazníky?

/Jaká bude tvá náplň práce?

  • Tvou denní náplní bude kontakt s našimi zákazníky a hledání nových obchodních příležitostí
  • Zajistíš potřeby zákazníka a nabídneš mu to nejlepší řešení (protože náš zákazník, náš pán)
  • Budeš mít přidělenou svoji část republiky, ve kterém budeš pečovat o své zákazníky
  • Administrativa, vytváření cenových nabídek, tvorba cenové politiky

/Jak zjistíš, zda si pro nás ten pravý/á?

  • Rád/a se vzděláváš, protože je potřeba znalost nabízeného portfolia
  • Nemáš problém vystoupit z komfortní zóny
  • Máš ukončené středoškolské vzdělání, technický obor výhodou
  • Jsi týmový hráč
  • Rád si buduješ pevné vztahy se zákazníky
  • Máš přirozené sebevědomé vystupování
  • Nebojíš se pracovat v MS Office, používat Google nástroje a pracovat v našem interním systému
  • Máš znalosti anglického, německého nebo italského jazyka?
  • Máš řidičský průkaz?
  • Máš obchodní a technické zkušenosti?

/Máš vstřícný přístup?

  • Nabízíme přátelský a profesionální kolektiv
  • Profesionální pracovní prostředí
  • Individuální přístup
  • Podporu osobnostního i znalostního rozvoje
  • Nadstandardní ohodnocení

Pokud tě pracovní nabídka oslovila, ozvi se nám na email: [email protected]

Pokud tě pracovní nabídka oslovila, ozvi se nám na email: [email protected]