16.8 C
Jindřichův Hradec
24.07. 2024

Jak a proč spolupracovat?

Miloslav L

VÁŽENÝ ČTENÁŘI,

zaujal Tě projekt HradecŽije? Podnikáš? Potom není nic přirozenějšího, než do toho jít společně s námi! Nabídneme Ti prostor k prezentaci, umožníme Ti informovat o novinkách ve Tvém podnikání a to vše na nejsledovanějším jindřichohradeckém portálu.

Tvůj podnik prostě musí být vidět. A to nejen prostřednictvím čisté výlohy a opravené fasády. Dnešní člověk tráví většinu svého času na internetu a když chce najít schopného malíře, instalatéra, prodavače nábytku nebo fotografa, neptá se svých známých ani zdlouhavě nebloumá městem. Sedne k počítači a hledá právě tam. A i díky naší spolupráci si najde právě Tebe!

  • 1) Představ své podnikání ve vlastním profilu!

Základem naší společné cesty je vytvoření Tvého profilu, neboli vizitky podniku. Taková vizitka v poutavé formě představí všechny trumfy Tvého podnikání. Sdělí zákazníkům, kde Tě najdou, kdy máš otevřeno i jak se s Tebou můžou spojit. Uveřejnit na ní můžeš i galerii fotografií, které Tvůj podnik zase o něco blíže představí potenciálním zájemcům. A co dál? Chceš se pochlubit svými dosavadními úspěchy? Přiblížit, proč je právě Tvůj produkt ten nejlepší? To všechno Ti pochopitelně umožníme! Možností, jak se blýsknout, je přeci mnoho a díky naší spolupráci tak můžeš všechny přesvědčit, že jsi to právě Ty, co svému klientovi snese i modré z nebe. S přípravou vizitky v případě zájmu maximálně pomůžeme, při požádání i přijdeme Tvůj podnik nafotit. Když si plácneme a vyrobíme Ti vizitku na míru, řekneme o Tobě úplně všem jak na hlavní stránce webu, tak na našem Facebooku!

  • 2) Informuj o novinkách ve svém podnikání!

Jak spolupracovat?Renovuješ svoji prodejnu, rozšiřuješ své služby nebo chystáš časově omezenou akční nabídku na některé produkty? V tom případě jistě chceš, aby o tom všichni věděli! Pokud s námi budeš spolupracovat, není nic jednoduššího. Stačí, když nám napíšeš, a my Ti s oznámením novinek ve Tvém podnikání pomůžeme. Informace nejenže vyjde v aktualitách na webu v lákavém vizuálním kabátku, nýbrž ji budeme sdílet i na naší oficiální stránce na Facebooku a dalších sociálních sítích! Rázem se o Tvé akci dozví tisíce Hradečanů a Ty se začneš dostávat do jejich povědomí jako někdo, kdo na své značce neustále pracuje! Dnes se totiž dobré tipy nesdílejí mezi lidmi na tržišti nebo na náměstí, ale právě na sociálních sítích. A v tomhle prostředí my umíme chodit!

  • 3) Dej o sobě vědět na reklamních bannerech!

Jak spolupracovat?Vytvořením vizitky a jejich správou možnosti prezentace na HradecŽije nekončí! Pro zvýšení povědomí o Tvém podnikání můžeš využít i reklamní bannery. Ty se na čtenáře usmívají z prostoru nad naším logem a na pravé straně webu, a čtenář tak Tvé podnikání vnímá nezávisle na stránce, kterou zrovna sleduje! Bannery se navíc vyskytují v horní polovině stránek, tudíž jsou viditelné, aniž by čtenář musel rolovat obsahem dolů. Na Tvé přání ti umístíme banner i speciálně do sekcí Meníčka či Rezervace a Ubytování, tedy do dalších velmi populárních míst našeho webu. Je to jednoduché! A pokud u nás budeš mít i vizitku, vyjde Tě takový reklamní banner na velmi příjemné peníze!

  • 4) Buď snadno vyhledatelný!

Jak spolupracovat?Naše spolupráce Ti bude přinášet výhody v podnikání vskutku každý den. Na rozdíl od inzerce v tištěných médiích si totiž prezentací u nás pěstuješ svoji značku. Máme totiž v malíčku SEO, neboli search engine optimization. O co jde? Zařazením vizitky se stane Tvůj podnik kamarádem s nejpoužívanějšími českými vyhledávači Googlem i Seznamem. Kdokoliv bude vyhledávat Tvé podnikání nejen skrze tyto dva portály, na vrchních místech se mu zobrazí právě Tvoje vizitka na HradecŽije. Nezapomeň, že bez internetové prezentace to v dnešní době už prostě nejde. Pryč je doba, kdy se lidé snažili najít řemeslníka či obchodníka v novinách. Dobrá viditelnost na internetu je základem moderního podnikání a HradecŽije Ti v tomto ohledu vyjde vstříc!

  • 5) Prostě do toho pojď s námi!

Důvody jsme Ti dali. A doufáme, že je Ti nyní více než jasné, proč nabízí HradecŽije servis, který nenajdeš na každém rohu. Potřebuješ se přeci jen zeptat na nějaké další detaily? V tom případě neváhej naší redakci kontaktovat mailem nebo zavolej Amálii ( 776 103 711 ), která ti ráda zodpoví na všechny dotazy týkající se naší budoucí spolupráce. Náš zkušený tým Ti potom vyrobí balíček služeb, šitý Tvému podnikání přímo na míru, a prozradí Ti, jaké služby se nejvíc hodí právě pro Tvůj druh podnikání. Naším krédem je osobní přístup k zákazníkovi, flexibilita a oboustranná spokojenost. Svoji prezentaci si u nás můžeš pilovat k obrazu svému. Bez poplatků vylepšovat i aktualizovat, což Ti nedokážou nabídnout žádné inzertní noviny. Tak dlouho neváhej a kontaktuj nás. Tvůj konkurent už tady je…

Tvé HradecŽije


[button url=’http://hradeczije.cz/o-nas/kontakt/‘ size=’large‘ style=’default‘] Kontakt [/button]