8.1 C
Jindřichův Hradec
29.05. 2024

O nás

Miloslav L

O nás – Kdo jsme a co je našim cílem?

O nás – Pro občany Jindřichohradecka a pro turisty jsme vytvořili internetový portál využitelný v každodenním životě, který splňuje především kriteria přehlednosti a aktuálnosti, v čemž nám pomáhají samotní uživatelé portálu svými tipy a podněty.

Na hradeczije.cz naleznete široké spektrum informací z aktuálního dění ve městě, kulturního života, podnikatelského prostředí, vyberete si polední menu v jedné ze svých oblíbených restaurací, naleznete potřebné informace z místního sportu.

Turisté portál využijí při hledání ubytování, informací o městě, jsou pro ně připraveny tipy na výlety a odpočinek, koupání a mnoho dalšího.

Pro podnikatele je hradeczije.cz významnou a v současnosti jedinou možností jak na internetu, na portálu, který se věnuje výhradně Jindřichohradecku a okolí, prezentovat své služby a výrobky, a to nejen jejich prostým popisem, ale i prostřednictvím fotogalerií.

Tým hradeczije.cz

Ondřej Pumpr přišel v roce 2011 s nápadem vytvořit informační portál a zaplnit tak prázdné místo na trhu služeb v Jindřichově Hradci a současně nabídnout možnost podnikatelům inzerovat své služby pomocí internetu. Postupem času se z první vize fungování jindřichohradeckého portálu vyvinula jeho dnešní podoba. Ondřej má na starosti směřování portálu, obchodní vedení, rozvoj spolupráce se stávající klientelou.

Miloslav Lojka pomohl rozvinout počáteční vizi portálu do jeho dnešní podoby a přispěl tak zásadní měrou k jeho současné podobě. Miloslav odpovídá především za správu, plnou funkčnost a veškerý obsah portálu, roztřídění do záložek a kategorií a tvorbu nových, odpovídá za obsah vizitek a tvorbu grafických návrhů statických bannerů i bannerů ve formě flash aplikace.


[button url=’http://hradeczije.cz/o-nas/kontakt/‘ size=’large‘ style=’default‘] Kontakt [/button]