16.8 C
Jindřichův Hradec
24.07. 2024
Články

Přijďte si vyzkoušet nové MITSUBISHI SPACE STAR do autosalonu FOPO II

Přijďte si vyzkoušet MITSUBISHI SPACE STAR do autosalonu FOPO II

FOPO II – autorizovaný prodej a servis Mitsubishi představuje vůz MITSUBISHI SPACE STAR, který si můžete přijít vyzkoušet do autosalonu na Otíně.Přijďte si vyzkoušet MITSUBISHI SPACE STAR do autosalonu FOPO II

PŘEDSTAVENÍ

Nové Mitsubishi Space Star je jedinečnou volbou pro cestování automobilem ve výjimečné formě a bez jakýchkoliv kompromisů, a to v tak důležitých parametrech jako jsou bezpečnostjízdní vlastnosti nebo pohodlí. Space Star je mimořádně agilní a současně nabízí velmi nízké náklady na provoz a údržbu.

Nastupte do nového Mitsubishi Space Star a odhalte opravdové potěšení z jízdy. K vašemu skutečnému pohodlí za volantem přispívá nejen kultivovaný styl, velkorysá prostornost, příkladný výhled všemi směry, ale také vysoká kvalita komfortního vybavení nebo sedadlo řidiče s výškově nastavitelným sedákem a hlavovou opěrkou.

Vstupujte radostným krokem do každého dne s novým Mitsubishi Space Star. Svým uhlazeným designem láká k objevování nových obzorů. Jeho agilní odezva na přidání plynu vám bezpochyby vykouzlí úsměv na tváři a vychutnáte si také hladkou a pohodlnou jízdu. Je prostě dokonalým a dobře vychovaným společníkem pro vaše cestování.

DESIGN

Nové Mitsubishi Space Star představuje kompaktní vůz navržený s cílem oslovit všechny řidiče žijící v běžném světě. Přináší nový styl s elegantními litými koly, zatmavenými okny a lakováním všech prvků v odstínu karoserie – vypadá opravdu dobře. Je hbitý, lehký a aerodynamický: navržený tak, aby se bez problémů pohyboval po městě, kde se vměstná i do maličké mezery a hladce zajede i na to nejmenší parkovací místo.

Nový Space Star s dynamickým designem karoserie, elegantní přídí, výraznými boky a profilovanou zádí spojuje kultivovanost s atletickým vzhledem pro potěšení ze sebejistého cestování. Svým energickým zevnějškem láká k objevování nových obzorů a jeho agilní odezva vám bezpochyby vykouzlí úsměv na tváři.

Přijďte si vyzkoušet MITSUBISHI SPACE STAR do autosalonu FOPO II

EXTERIÉR

Mitsubishi Space Star je možná malý, ale zato chytrý dopravní prostředek od skutečných mistrů. Vznikl jako praktický vůz do města, který zaujme celou řadou technologií ke snížení spotřeby: vysoce účinným alternátorem, pneumatikami s nízkým valivým odporem a nejmodernější převodovkou CVT pro ty, kteří dávají přednost automatu.

INTERIÉR

Interiér Space Staru je příjemným místem k pobytu: přehledná palubní deska s kvalitním čalouněním sedadel a spoustou chromu i elegantních černých dekorů. Ale za zmínku stojí především výbava: toto je malý vůz se vším, co byste mohli potřebovat. Vybaven je digitálním rádiem s DAB a přehrávačem CD s podporou formátu MP3, čtveřici reproduktorů a ovládáním na volantu, který je navíc obšitý kůží, což platí i pro hlavici řadicí páky. K dispozici je připojení Bluetooth® se streamováním hudby, port USB, klimatizace a elektrické ovládání vnějších zpětných zrcátek a všech oken.

TECHNOLOGIE

Přijďte si vyzkoušet MITSUBISHI SPACE STAR do autosalonu FOPO II

Space Star je speciálně navržený jako hospodárný a ekologický – s kombinovanou spotřebou pouhých 4,6 l/100 km a emisemi COdo 100 g/km. Díky úsporným tříválcům o objemu 1,0 nebo 1,2 litru, se dokáže snadno zhostit všech cest po městě. Brzdy vždy hbitě reagují, zatímco podvozek, přestože je naladěn především pro pohodlí, svým charakterem dovoluje mnohem agilnější jízdu, takže Space Star se řídí a chová zcela čitelně.

Bezpečnost je prioritou každého z nás a to je také oblast, ve které Space Star vyniká. Prvky aktivní bezpečnosti zahrnují karoserii navrženou tak, abyste dobře viděli a také byli vidět. Světla denního svícení, dobrý výhled kolem sebe a stabilizační a protiprokluzový systém pomáhají zamezit smyku v zatáčkách a zlepšují schopnosti vozu při akceleraci. Vůz také disponuje propracovaným systémem ABS.

Přijďte si vyzkoušet MITSUBISHI SPACE STAR do autosalonu FOPO II

MOTORY S TECHNOLOGIÍ MIVEC

Zvolte si pro váš Space Star optimální pohon. Na výběr máte tříválce o objemu 1,0 nebo 1,2 litru se systémem MIVEC. Motor 1,2 přináší velkorysé maximum výkonu 59 kW (80 k) a univerzálně využitelný nejvyšší točivý moment 106 Nm.

Funkce vypínání motoru AS&G snižuje spotřebu paliva a emise CO2 tím, že automaticky vypíná pohonnou jednotku při zastavení vozu, např. při čekání na semaforech. Motor se pak spouští sám v okamžiku, kdy sundáte nohu z brzdového pedálu.

VYSPĚLÉ JÍZDNÍ VLASTNOSTI

Za snadným manévrováním stojí vynikající rozhled všemi směry a velmi malý poloměr otáčení v kombinaci s elektrickým posilovačem řízení. Automatická převodovka CVT s plynule proměnlivým převodem typu INVECS-III se širokým rozsahem převodových poměrů udržuje optimální otáčky ve prospěch vysokého výkonu a nízké spotřeby paliva. Vychutnejte si hladkou akceleraci i zpomalování, stejně tak jako hospodárně nastavené převodové stupně za všech jízdních podmínek. Podsvícený ukazatel zaručuje snadnou čitelnost i při letmém pohledu. Hlavice voliče převodovky je obšita příjemnou kůží.

BEZPEČNOST VŽDY NA PRVNÍM MÍSTĚ

Nezáleží na tom, jestli najedete jen deset kilometrů týdně nebo třeba desetinásobek – bezpečnost je prioritou každého z nás; a je to také oblast, ve které Space Star vyniká. Systém ABS přináší několik chytrých funkcí. Systém elektronického přerozdělování brzdné síly EBD automaticky reguluje brzdný účinek přenášený na jednotlivá kola v závislosti na rozložení hmotnosti. Filosofie „přehlasování plynového pedálu“ automaticky upřednostní brzdy před plynovým pedálem v případě, že byste oba pedály omylem sešlápli současně; brzdový asistent v nouzových situacích zesílí brzdný účinek, zatímco signalizace nouzového zastavení automaticky rozbliká dvojnásobnou rychlostí výstražná světla s cílem upozornit řidiče v okolí. Pokud by náhodou došlo na nejhorší, cestující chrání čelní, boční i hlavové airbagy. Mimořádně robustní karoserie z vysokopevnostní oceli pohlcuje a rozptyluje energii nárazu ze všech směrů.