13 C
Jindřichův Hradec
15.04. 2024
Gastronomie

Restaurace Na 15.poledníku

Restaurace na 15. poledníku

  • Restaurace Na 15. poledníku
  • Kostelní 76, Jindřichův Hradec
  • tel.: 775 222 223
  • www.15polednik.cz

Restaurace je součástí penzionu na 15. poledníku s možností posezení v příjemné kavárně a stylové krčmě.

V letních měsících k dispozici venkovní zahrádka s výhledem na kostel. Restaurace nabízí jak obědové, tak snídaňové menu nebo dezerty vlastní výroby. Vše je možné zabalit i s sebou. V nabídce máme také výbornou francouzskou kávu, chutné čaje z různých koutů světa, domácí limonády. Na čepu jsou pro vás  piva Bernard a Popelín nebo kofola. Široký výběr vín od našich vinařů, Adámkovo vinařství, vinařství Omasta a Habánské sklepy.

Kromě kavárny a restaurace nabízíme ještě krásné prostory Krčmy, která je jako stvořená k pořádání narozeninových a jiných akcí, firemních večírků nebo se zde dá jen tak příjemně posedět. V prostorách Krčmy se nachází původní studna a krb. V případě zájmu můžeme zajistit i cateringové služby.

Kuchyně je zaměřena převážně na domácí českou kuchyni, ale nejdete zde i speciality, pokrmy jsou připravované každý den z čerstvých surovin. Pořádáme rodinné oslavy, rauty, společenské oslavy, firemní večírky.

Mimo jiné pečeme i na zakázku, vánoční, svatební cukroví, slané a sladké záviny či koláče. Ráno objednáte odpoledne vyzvednete.

OTEVÍRACÍ DOBA

Květen – září

po 10-15

út-pá 8-18

so 8-18

ne 8-16

Říjen-duben

po 10-15

út-pá 8-16

so-ne zavřeno

Krčma otevřena po domluvě na tel.: 775222223

Můžete využít našeho denního menu v sekci MENÍČKA v HRADCI