0.1 C
Jindřichův Hradec
4.02. 2023
Články

Úspěch malých hradeckých fotbalistů

Malí jindřichohradečtí fotbalisté ročníků 2009 a mladší se umístili na 2. místě Zimní WOLF ligy 2017/2018. Její finále v této věkové kategorii bylo na programu v neděli 25.02. 2018.

Zimní WOLF liga 2017/2018 se hraje sérií turnajů od listopadu 2017 do března 2018 ve Sportovním centru mládeže – Složiště v Českých Budějovicích, kde ji pořádá Jihočeská fotbalová akademie Karla Poborského ve spolupráci s SK Dynamo České Budějovice.

Hradecké fotbalové naděje pod vedením trenéra Jana Beneše sehrály pět turnajů s týmy z celého Jihočeského kraje. Turnaje se zúčastnily celky FC Písek, SKP České Budějovice, SK Dynamo České Budějovice, Tatran Prachatice, TJ Hradiště, FMA České Budějovice, Týn nad Vltavou, Novosedly nad Nežárkou a TJ Dražice. V takto nabité konkurenci získali malí fotbalisté cenné 2. místo a ukázali celému kraji, že v Jindřichově Hradci roste nová generace zapálených fotbalistů.  Kluci a holky odevzdali v průběhu turnajů maximum ze svých dovedností a o možnost ucházet se o první místo v Zimní WOLF lize je připravila až rozsáhlá marodka v předposledním kole. To ale nevadí! Velké gratulace směřují nejen k hráčům, ale i k trenéru Benešovi, pod jehož taktovkou a tréninkovými metodami mají možnost jindřichohradecké děti rozvíjet svůj talent a bavit se fotbalem!

Sluší se pouze dodat, že na prvním místě se umístili malí fotbalisté Písku.

Fotbalisté sehráli Zimní WOLF ligu v tomto složení: Alex Beníček, Tobiáš Beníček, Nela Dvořáková, Tadeáš Ferda, Kamila Knotková, Jan Kesl, Matěj Pumpr, Mikuláš Pumpr, Adam Soukup, Marek Tomášů a Jan Vičar.

 

 

Nejnovější články

Meziváleční sochaři – Václav Neubauer (část 2) | Jindřichohradecké sochy a památníky

Miloslav L

Veřejné bruslení – únor 2023

Miloslav L

Bowling 22 – Bar | Klub | Bowling

Miloslav L