4.1 C
Jindřichův Hradec
1.02. 2023
Fotografové a fotoateliéry

Pozitivní fotografie – Amálie Dvořáková

Novinkou je sada motivačních karet z mých kreseb, které se nazývají „Amálčiny obrázky štěstí“ K tomu jsem připojila vlastní citáty, které mi v životě pomohly a posunuly mě dál.

 

Článek v Jindřichohradeckém deníku:

OBRAZEM: Vezme pastelky a jde dělat radost

 


  • Hledáte, kdo vás vyfotí?
  • Hledáte individuální osobní přístup k vám?
  • Nevíte, kdo zachytí jedinečné okamžiky vás a vašeho děťátka či zvířecího miláčka?
  • Chcete podat inzerát na seznámení a nemáte portrétovou fotografii?
  • Chcete zkrátka něco nevšedního zažít a mít z toho dobrý pocit?

Pozitivní fotografie - Amálie Buřilová

 

Na svých fotografiích většinou zachycuji detaily květin, stromy, roční období v přírodě, koloběh života a další. Pokud jste pozitivní člověk, určitě Vás mé stránky osloví a rádi se sem vrátíte. Přeji si, aby každý člověk, který mé fotky a řádky uvidí, měl lepší náladu a mohl ji šířit dále. Nezapoměňte, že myšlenka je silná energie a pokud si zachováte jen ty pozitivní myšlenky, bude i Váš život stejně šťastný, jako ten můj 🙂 Znám to z vlastní zkušenosti a mohu všem vřele doporučit. Sněte své sny a plňte svá přání. Buďte spokojeni s tím, co máte, a radujte se z maličkostí. V tom je to pravé ŠTĚSTÍ.

Pozitivní fotografie - Amálie Buřilová

Amálie Buřilová – Moje cesta ke štěstí aneb To napsal sám život


Pozitivní fotografie - Amálie BuřilováVýstavní historie

2012

– DADA Club Kasper, Jindřichův Hradec

– Restaurace Černej Pták, Jindřichův Hradec

2013

– Zámek Kamenice nad Lipou

– Městský úřad Deštná

– Zdravěnka-Pohoda, Žďár nad Sázavou

2014

– Kavárna FotoCafé, Jindřichův Hradec

– Městská kavárna, Jindřichův Hradec

– Kavárna Koloniál, Jindřichův Hradec


Historie pozitivního fotografování

Už jako malá holka jsem milovala fotografování. Chodila se starým foťáčkem na černobílý film a fotila vše, co mi padlo do objektivu. Od doby, co jsme s prvním manželem počali dvě krásné děti. Postupem času – s lepším foťákem – vznikla velká truhla fotoalbumů a krásných vzpomínek na to, jak šel čas. Teprve teď, když jsem oslavila své 40. narozeniny, jsem si řekla, že už své fotky nebudu skrývat doma a začala jsem se znovu zdokonalovat ve focení.

Hodně mi pomohla má životní změna, když jsem opustila Prahu a odstěhovala se do jižních Čech. Ve volných chvílích vyrážím sama fotografovat místní nádhernou přírodu. Do Jižních Čech jsem se doslova zamilovala a ony mi naoplátku darovaly duši do fotografií. Zachytila jsem na nich probouzení přírody kolem Velikonoc, poté léto, kdy vše zraje, a teď už se těším na barevný podzim a bílou zimu. Stale vznikají nové fotografie ktere obdivuje spousta lidí na výstavach i u mě v mé galerii. Dokladem toho jsou krasné vzkazy a ohlasy v mé navštěvní knize. Všem chci samozřejmě moc poděkovat a popřát jim hodně zdraví a štěstí. NOVINKOU JE RELAXAČNÍ CD, které bude součástí relaxačních balíčků: KNIHA-CD-OBRAZ-MAGNETKA.


balicek


Poradenství Feng Šuej

feng-suei

Nejnovější články

NATURHOUSE | Odborníci na zdravé hubnutí

Miloslav L

Aleš Laštovka – Malování + natírání

Miloslav L

PROFES-COM s.r.o. – rekonstrukce a stavební práce

Miloslav L