10.2 C
Jindřichův Hradec
24.03. 2023
Články

AR SERVIS: ŠKODA Superb je Auto roku 2016 v ČR

Nová generace vozu ŠKODA Superb byla v České republice vyznamenána titulem Auto roku 2016. Špičkový model značky přesvědčil odbornou novinářskou porotu, složenou z 35 motoristických expertů, která jej zvolila jako nejlepší automobil z pětice finalistů.

AR SERVIS: ŠKODA Superb je Auto roku 2016 v ČRLetošní ročník tradiční soutěže automobilových novinek na českém trhu Superb doslova ovládl. Kromě absolutního vítězství získal ještě dílčí ocenění, když vyhrál hlasování veřejnosti v jedné z kategorií. I mezi odbornou veřejností má ŠKODA Superb skvělý ohlas. Ať už se jedná o srovnávací testy nebo ankety – vlajková loď značky se mnohokrát umístila na nejvyšších příčkách.

Superb se také probojoval mezi sedm finalistů soutěže, Car of the Year‘ z níž bude odborná porota vybírat svého favorita z 35 novinek na evropském automobilovém trhu v předvečer ženevského autosalonu. A vůbec poprvé v historii bude vůz značky ŠKODA zastoupen v rámci desítky finalistů celosvětové ankety ,World Car of the Year 2016‘, jejíž vítěz bude slavnostně vyhlášen 26. dubna na International Auto Show v New Yorku (NYIAS).

AR SERVIS - autorizovaný servis a prodej vozů Škoda

Nejnovější články

Nahlédněte do praxe s přednáškami Fakulty managementu

Miloslav L

Soutěž v Domě gobelínů s názvem „TEXTILNÍ FANTAZIE“

Miloslav L

Jaro se blíží! | Fotila Amálie

Miloslav L