Napočtvrté to již vyšlo a my získáváme další cennou výhru v boji o play-off!

Rozhodčí: Matějek, Vondráček, Heinrich
Komisař: Cígler
Diváci: 800
Po čtvrtinách: (18:24,44:38,59:50)

Basketbal: Ústí konečně poraženoDo zápasu jsme vstoupili aktivně a po 3 minutách jsme šli především díky trojkám Standy Zuzáka 7:2. První čtvrtina byla na body skromnější a až do 5. minuty moc bodů do koše nepadalo. Pak jsme však začali kupit chyby a soupeř trestal, v 8. minutě jsme prohrávali 12:17. Stejné manko vydrželo i do konce čtvrtiny.

Druhá čtvrtina byla naše představení. Zapnuli jsme na plné obrátky a soupeř začal mít problémy. Ukrajovali jsme bod po bodu. V hlavní roli byl Brison White, který 7 body v řadě (včetně jedné monster smeče přes hráče) vrátil LIONS do zápasu a když zasmečoval i Pavel Novák, opět jsme v 6. minutě vedli a trenér hostí volil timeout. V 8. minutě jsme poprvé odskočili na dvouciferný rozdíl, soupeř však nehodlal zápas zabalit a v poločasu to bylo o 6 pro náš tým.

Basketbal: Ústí konečně poraženoAni ve druhém poločase se obraz hry nezměnil. Bylo více než patrné, že dnes tu výhru chceme a každý hráč bojoval na 100 %. Mozek hry Laroche jsme naháněli po celém hřišti a v útoku jsme předvedli několik velmi hezkých akcí. Po 30 minutách jsme vedli o 9.

V poslední čtvrtině se náš soupeř ještě snažil zkorigovat výsledek, naši borci však byli proti. V 6. minutě jsme vedli o 12 a vypadalo to na pohodový konec. Proti však byl Laroche a necelých 24 vteřin před koncem jsme vedli o 3. Vošlajer však udržel pevné nervy po rychlých faulech soupeře a ani trojka Laroche již neměnila nic na tom, že jsme Ústí konečně poprvé porazili!

Výborný výkon všech hráčů, opět bylo vidět, jak moc výhru chceme a jak se o ní bojuje! Každý nechal na hřišti vše a především v obranné fázi jsme přitáhli šrouby. A odměnou nám byla výhra. Děkujeme opět skvělým fanouškům, kteří nám dnes výrazně pomohli!

Střelci domácí: Robinson 20, Zuzák 19, Novák 17, White 12, Vošlajer a Autrey 6, Fait 2, Melski 1
Střelci hosté: Laroche 25, Vette 21, Burnatowski 15, Pecka 9, Alič 7, Jiříček 2, Žampach 1
Trojky: 5 – 6
Fauly: 20 – 20
TH: 24/18 – 26/22

Zdroj: BK Lions