-0.5 C
Jindřichův Hradec
8.02. 2023
Články

Hokej: 6. třída KLH Vajgar vyhrála turnaj v BERLÍNĚ

Hokej: 6. třída KLH Vajgar vyhrála turnaj v BERLÍNĚ
dolní řada zleva: Josef Schoberl, Jakub Kupka, Jan Brabec, Filip Picka, Filip Šimek, Tomáš Kobera, Petr Kolář, Jan Fabián
prostřední řada zleva: trenér David Mihulka, Jiří Michal, Jaroslav Kocar st. Jaroslav Kocar ml., Lukáš Dúška, Martin Drbal, vedoucí mužstva Karel Dúška, trenér Zdeněk Picka.
horní řada zleva: Pavel Novák, David Mihulka, Ondřej Winkler

Turnaj GASAG CUP Berlín 15. – 16.3.2014

Výborného úspěch dosáhli hráči KLH Vajgar Jindřichův Hradec ročník 2002 a mladší na mezinárodním turnaji v německém Berlíně. V zápasech, hraných 2×20 min čistého času, se utkali s 5-ti soupeři a ani jednou neodešli poraženi. Před 1. zápasem jsme určitě nepatřili k horkým favoritům, ale každým zápasem jsme si získávali respekt a uznání. Náš tým neměl problém vyrovnat se s tvrdou hrou německých týmů a navíc dokázal přidat šikovnost při zakončení. Kluci, rodiče i celý realizační tým si odvážejí spoustu pěkných zážitků, které umocňuje fakt, že při vyhlášení vítěze znělo berlínskou arénou jméno klubu KLH Vajgar Jindřichův Hradec. Všichni hráči zaslouží za týmovou hru pochvalu a zároveň je pro ně tento velký úspěch povzbuzením do dalších zápasů. Jsem rád, že jsme se díky nadstandartním přátelským vztahům hlavního trenéra SCM Jaromíra Pytlíka s klubem Eissbaren Berlin mohli tohoto pěkného turnaje zúčastnit. Z Berlína jsme si kromě zlatých medailí a vítězného poháru odvezli i mezinárodní porovnání a zjištění, že jsme se vydali správnou cestou a že můžeme u Vajgaru vychovat výborné hokejisty.

David Mihulka

Výsledky:

KLH Vajgar J.Hradec – Eissbaren Berlin A      4:2

KLH Vajgar J.Hradec – Preussen Berlin             5:0

KLH Vajgar J.Hradec – Eissberen Berlin B     16:0

KLH Vajgar J.Hradec – Adler Manheim            4:1

KLH Vajgar J.Hradec – Dinamo Riga              11:0

Celkové pořadí:

1. KLH Vajgar J. Hradec

2. Adler Manheim

3. Preussen Berlin

4. Eissbaren Berlin A

5. Dinamo Riga 

6. Eisbaren Berlin B

Nejnovější články

Soutěž v Domě gobelínů s názvem „TEXTILNÍ FANTAZIE“

Miloslav L

Tříkrálová sbírka na Jindřichohradecku byla rekordní

Miloslav L

Valentýnské menu v restauraci Pod Zámkem

Miloslav L