Aktuálně

Hradečáci budou opět jezdit „Do práce na kole“

Náš cíl: Jindřichův Hradec – město příjemné pro cyklisty

Město Jindřichův Hradec se letos poprvé připojilo k celostátní akci „DO PRÁCE NA KOLE“. Jedná se o soutěž, jejímž smyslem je ukázat lidem, že do práce je možné a mnohdy i jednodušší a levnější jezdit na kole. Zaměstnanci firem a institucí vytvoří týmy o 2 až 5 členech a po zaregistrování na www.dopracenakole.net celý měsíc květen jezdí do práce na kole, zaškrtávají si v systému „doprácenakole“ ujeté kilometry a soutěží o ceny. Pro zapojení do soutěží je nutné projezdit v květnu do práce minimálně 14 dnů. Registrace probíhá do konce dubna. Startovné činí 217,- nebo 180,- korun, to podle toho, zda startovné zaplatí zaměstnavatel na fakturu nebo si je hradí zaměstnanci ze svého. Po zaplacení každý účastník obdrží pěkné tričko s logem soutěže. Tričko je poukázkou na různé akce „na triko“ čili zadarmo.

  • Do práce na kole
  • Do práce na kole
  • Do práce na kole
  • Do práce na kole
  • Do práce na kole
  • Do práce na kole
  • Do práce na kole

Jindřichohradeckým organizátorem je místní, nově vzniklé, sdružení Civisnovus, které pro Vás připravilo hned několik akcí, jež budou postupně doplňovány:

Začínáme Velkou jarní cyklovyjížďkou pro všechny příznivce cyklistiky, která vypukne v sobotu 26. dubna 2014 od 13,00. Sraz a start je na parkovišti v prostoru mezi Městským úřadem a 2.ZŠ. Projedeme se Jindřichovým Hradcem kolem zapojených firem. Akce vyvrcholí Na Parkánech, kde je pro účastníky připraven mimo jiné koncert skupiny Munchies a unikátní bubenická show BarrelBattery .

Akce „na triko“ čili zadarmo:

Do práce na koleVýstava na triko“ – neděle 4. května

Věž na triko“ – úterý 13. května

Kafe na triko“ – úterý 20. května

Zmrzlina na triko“ – úterý 27. května

Hladomorna na triko“ -pátek 30. května a ještě víkendy 17.-18. května a 24.-25. května

Soutěžíme:

DŮLEŽITÉ – název týmu. V Hradci bude probíhat soutěž „O nejúdernější název týmu“. Dbejte na to při vymýšlení názvu svého týmu 

Další soutěže jsou popsané na webu www.dopracenakole.net

Cyklisté v Jindřichově Hradci jsou ohrožený druh

Kdo si jednou zkusil projet městem na kole, pochopí…

Pojďme to změnit. Spojme své síly a ukažme, že existujeme, že je nás hodně a že jsme síla, se kterou je nutné počítat! Pojďme u nás zahájit dialog, na jehož konci bude:

Jindřichův Hradec – město příjemné pro cyklisty.

Pokud se bude Jindřichovým Hradcem dobře jezdit nám, bude se tu dobře a bezpečně jezdit i našim dětem!

Registrujte se na www.dopracenakole.net