14.2 C
Jindřichův Hradec
24.03. 2023
Články

Hradečáci budou opět jezdit „Do práce na kole“

Náš cíl: Jindřichův Hradec – město příjemné pro cyklisty

Město Jindřichův Hradec se letos poprvé připojilo k celostátní akci „DO PRÁCE NA KOLE“. Jedná se o soutěž, jejímž smyslem je ukázat lidem, že do práce je možné a mnohdy i jednodušší a levnější jezdit na kole. Zaměstnanci firem a institucí vytvoří týmy o 2 až 5 členech a po zaregistrování na www.dopracenakole.net celý měsíc květen jezdí do práce na kole, zaškrtávají si v systému „doprácenakole“ ujeté kilometry a soutěží o ceny. Pro zapojení do soutěží je nutné projezdit v květnu do práce minimálně 14 dnů. Registrace probíhá do konce dubna. Startovné činí 217,- nebo 180,- korun, to podle toho, zda startovné zaplatí zaměstnavatel na fakturu nebo si je hradí zaměstnanci ze svého. Po zaplacení každý účastník obdrží pěkné tričko s logem soutěže. Tričko je poukázkou na různé akce „na triko“ čili zadarmo.

Jindřichohradeckým organizátorem je místní, nově vzniklé, sdružení Civisnovus, které pro Vás připravilo hned několik akcí, jež budou postupně doplňovány:

Začínáme Velkou jarní cyklovyjížďkou pro všechny příznivce cyklistiky, která vypukne v sobotu 26. dubna 2014 od 13,00. Sraz a start je na parkovišti v prostoru mezi Městským úřadem a 2.ZŠ. Projedeme se Jindřichovým Hradcem kolem zapojených firem. Akce vyvrcholí Na Parkánech, kde je pro účastníky připraven mimo jiné koncert skupiny Munchies a unikátní bubenická show BarrelBattery .

Akce „na triko“ čili zadarmo:

Do práce na koleVýstava na triko“ – neděle 4. května

Věž na triko“ – úterý 13. května

Kafe na triko“ – úterý 20. května

Zmrzlina na triko“ – úterý 27. května

Hladomorna na triko“ -pátek 30. května a ještě víkendy 17.-18. května a 24.-25. května

Soutěžíme:

DŮLEŽITÉ – název týmu. V Hradci bude probíhat soutěž „O nejúdernější název týmu“. Dbejte na to při vymýšlení názvu svého týmu 

Další soutěže jsou popsané na webu www.dopracenakole.net

Cyklisté v Jindřichově Hradci jsou ohrožený druh

Kdo si jednou zkusil projet městem na kole, pochopí…

Pojďme to změnit. Spojme své síly a ukažme, že existujeme, že je nás hodně a že jsme síla, se kterou je nutné počítat! Pojďme u nás zahájit dialog, na jehož konci bude:

Jindřichův Hradec – město příjemné pro cyklisty.

Pokud se bude Jindřichovým Hradcem dobře jezdit nám, bude se tu dobře a bezpečně jezdit i našim dětem!

Registrujte se na www.dopracenakole.net

Nejnovější články

Nahlédněte do praxe s přednáškami Fakulty managementu

Miloslav L

Soutěž v Domě gobelínů s názvem „TEXTILNÍ FANTAZIE“

Miloslav L

Jaro se blíží! | Fotila Amálie

Miloslav L