Aktuálně

Husky – KTW: Hledáme nové zaměstnace

HUSKY

Firma Husky – KTW s.r.o. hledá zaměstnance na tyto pozice:

Jsme mezinárodní společnost se sídlem v Kanadě (Bolton) a evropskou centrálou v Lucembursku. Řadíme se mezi nejvýznamnější výrobce a poskytovatele služeb v oboru vstřikovacích forem. Našim zákazníkům nabízíme kvalitní služby a komplexní podporu v oblasti výroby a servisu forem.

Naše pobočky najdete po celém světě, jednou z poboček je výrobní závod v Jindřichově Hradci, který je významnou součástí společnosti Husky Injection Molding Systems. Zaměstnává přibližně 150 zaměstnanců a chystá se nadále rozrůstat.

Operátor CNC strojů

Máte zkušenosti v oboru nebo jste právě vyšli školu a hledáte první zaměstnání? Husky-KTW s.r.o. Jindřichův Hradec hledá šikovné pracovníky na pozici CNC Operátor.

Co Vás čeká?

Upínání, nastavování a spouštění výroby dílů. Dále pak kontrola kvality vyráběných dílů a případné samostatné nastavení korekce – dopočty úhlů, korekce programu. Komunikace s programátory a zajištění správného nastavení. Budete evidovat produktivitu strojů a starat se o správnou funkčnost strojů a používaných nástrojů. Kvalita a včasnost výroby dílů bude Vaší prioritou.

Podrobný popis činnosti CNC Operátora:

  • Upnutí, čištění a měření nástrojů
  • Upnutí, ustavení a spuštění výroby dílů
  • Výroba komponentů forem / dílů dle technické dokumentace (=shodnost)
  • Samostatná kontrola kvality v rozsahu stávajících měřících možností
  • Dokumentace povinně kontrolovaných rozměrů
  • Použití optimálního nastavení procesů a další rozvoj těchto nastavení
  • Neustálé zlepšování pracovních procesů (délka / produktivita)
  • Zajištění pořádku a čistoty na pracovišti, jakož i celého oddělení
  • Kontrola a údržba přidělených zařízení, montážních nástrojů v oddělení
  • Provádění údržby a vedení záznamů o interní údržbě strojů / dle karty stroje
  • Zaškolování a podpora nových zaměstnanců / učňů v oddělení
  • Konzervování částí, dílů, nástrojů a forem po dokončení
  • Hlášení o dokončených dílech a zmetkovitosti
  • Přesné zaznamenávání odpracovaných hodin na konkrétních zakázkách

Profil CNC Operátora:

  • Strojní vzdělání (Mechanik programátor, Mechanik strojů a zařízení, Mechanik seřizovač, programátor CNC strojů, Obsluha CNC strojů)
  • Znalost čtení technické dokumetnace, manuální zručnost, prostorová představivost
  • Přesnost, samostatnost

Výhodou:

  • Zkušenosti s obsluhou CNC strojů
  • Znalost programovacích jazyků
  • Znalost výrobních postupů
  • Znalost NJ / AJ

Nabízíme:

  • Motivační finanční ohodnocení dle vašich zkušeností
  • Mimořádné roční odměny
  • plat (50% v červnu, 50% v listopadu)
  • 5 týdnů dovolené
  • 100% hrazené první 3 dny nemoci
  • příspěvek na penzijní a úrazové pojištění (3% ze základní mzdy)
  • příspěvek na životní pojištění
  • nástupní bonus (11.500,-)
  • roční bonus za loajalitu (11.500,-)
  • závodní kantýnu a dotované stravné (27,- / polévka, hlavní jídlo, pití)
  • příspěvek na dojíždění – každý ujetý kilometr! (2 KČ)
  • příspěvek na přestěhování
  • firemní dotované programy (zvýhodněné ceny na nákup v automatech Delicomat, zvýhodněné vstupné do bazénu v Jindřichově Hradci)
  • vzdělávání a jazykové kurzy – angličtina/němčina

Obsluha CNC frézování

Na této pozici budete zodpovědní za upnutí, nastavení a měření frézovacích nástrojů, ustavení a spuštění výroby.

Co Vás čeká

  • Výroba komponentů forem/dílů frézováním dle technické dokumentace (=shodnost)
  • Práce na CNC strojích (5-ti osé) typu MAKINO, HERMLE, DMG
  • Práce s řídícími systémy FANUC, HEIDENHEIM
  • Programování poskytuje CAM oddělení
  • Samostatné seřizování a obsluha strojů včetně měření
  • Kontrola kvality, včasné vyřizování přidělených úkolů, zajištění pořádku a údržba svěřených nástrojů

Požadujeme

  • Ukončené SOU vzdělání strojního zaměření
  • Zkušenosti v oblasti HSC frézování výhodou
  • Znalost AJ/NJ výhodou
  • Týmová práce a flexibilita
  • Základní znalosti kvality a Lean Production
  • Základní znalosti CAD
  • Práce ve 2 – 3 směnném provozu

Obsluha elektrojiskrového obrábění

Na této pozici budete zodpovědní za upnutí, nastavení a měření elektrod a spuštění výroby.

Co Vás čeká

  • Výroba komponentů forem/dílů erodováním dle technické dokumentace (=shodnost)
  • Práce na CNC erodovacích strojích typu MAKINO (7 manuálních strojů a 2 roboty)
  • Práce s řídícím systémem FANUC
  • Přímé programování operátora na strojích (znalost goniometrických funkcí)
  • Samostatné seřizování a programování strojů včetně měření
  • U robotických strojů znalost samostatného seřizování stroje ARES

Požadujeme

  • Zkušenosti s erodováním výhodou

Pokud Vás nabídka pozice CNC Operátor a další nabídky zaujaly, neváhejte a pošlete nám svůj životopis!

Všechny naše otevřené pozice můžete vidět i na stránkách Jobs.cz a na našem webu: Husky.ca/ career.

Husky - KTW: Hledáme nové zaměstnace

Životopisy zasílejte na email adresu: czechrepublic@husky.ca nebo písemně na adresu: Husky – KTW s.r.o., Dolní Pěna 200, J.Hradec, 377 01.

Zavřít