-9.9 C
Jindřichův Hradec
8.02. 2023
Články

Interaktivní hra přiblíží krásy Hradce

Absolutní novinkou pro letošní sezonu 2014  je Interaktivní průvodce městem s tajenkou v podobě mobilní aplikace pro chytré telefony, ale absolvovat ho budou moci i ti, kteří takový telefon nemají. Pro tyto návštěvníky bude připraven klasický tištěný průvodce.

  • 46 zastavení na vycházkovém okruhu
  • 5 míst, které musíte navštívit pro vyluštění tajenky.

Trasa interaktivního průvodce vám představí ne zcela známou historii městských domů a zároveň vás zavede na pět nejzajímavějších míst ve městě, která vám budou postupně odhalovat slova soutěžní tajenky.

Mobilní verze

Těm, kteří mají chytrý telefon, stačí stáhnout pomocí QR kódu aplikaci a ihned začít snímat a hrát. QR kód ke stažení najdete níže pod článkem, dále na daných pěti tajenkových zastavení a také v Informačním středisku v Panské ulici.

Tištěná verze

Ti, kteří se rozhodnou pro tradiční formu „tužka a papír“, si v Informačním středisku mohou vyzvednout tištěného průvodce, lístek ke šrafování slov, tužku a dle přiložené mapy v průvodci se vydat na trasu.

Vyluštěním tajenky je možné zúčastnit se slosování o hodnotné ceny. Možnost zařazení do slosování končí 30. září 2014 a vylosování výherců proběhne do 15. prosince 2014. Výherci budou zveřejněni na stránkách infocentrum.jh.cz a zároveň kontaktování emailem nebo telefonicky.

Na každého úspěšného řešitele bude navíc v Informačním středisku čekat drobná odměna.

Aplikace ke stažení ZDE

QR kód ke stažení aplikace

Nejnovější články

Tříkrálová sbírka na Jindřichohradecku byla rekordní

Miloslav L

Valentýnské menu v restauraci Pod Zámkem

Miloslav L

HOPSÁLKOV – herna pro děti

Miloslav L