Aktuálně

Koncert Pocta Emě Destinnové v Muzeu fotografie a MOM

Koncert Pocta Emě Destinnové v Muzeu fotografie a MOM zahájí minifestival Magická viola Petra Přibyla. Muzeum fotografie a moderních obrazových médií se sídlem v Jindřichově Hradci pořádá v neděli 3. 7. 2016, začátek v 19.30 hodin, ve svých prostorách koncert „Pocta Emě Destinnové“.

Petr Přibyl 60 - gratulační koncertVedle violového virtuosa Petra Přibyla vystoupí sopranistka Jana Sibera, klavírista a cembalista David Švec a koncertní mistr violoncell Jan Sládeček. Vstupenky je možné zakoupit v předprodeji jak v pokladně muzea (Kostelní 20/I), tak na recepci v místním hotelu Vajgar. Koncert zahájí již tradiční minifestival „Magická viola Petra Přibyla“. Konání koncertu v Muzeu fotografie a MOM je letošní novinkou pořádajícího muzea.

Magická viola Petra Přibyla 12 Jindřichův Hradec / léto 2016

Oblíbený hudební minifestival „Magická viola Petra Přibyla“ vstupuje již do 12. ročníku. Tradiční, oblíbené a hojně navštěvované koncerty se letos uskuteční v Muzeu fotografie a moderních obrazových médií a v kostele sv. Jana Křtitele v Jindřichově Hradci.

petr pribylPrvní koncert „POCTA EMĚ DESTINNOVÉ“ pořádá Muzeum fotografie a moderních obrazových médií. Vystoupí vynikající česká sopranistka Jana Sibera , klavírista a cembalista David Švec, Petr Přibyl a koncertní mistr violoncell Orchestru ND v Praze Jan Sládeček. Tento koncert se koná v neděli 3.7.2016 v 19.30 hod. v Muzeu fotografie a MOM, Kostelní 20/I, Jindřichův Hradec

Posluchači se mohou opět těšit na „NOČNÍ KONCERT PŘI SVÍČKÁCH“. Společně s Petrem Přibylem vystoupí dvě vynikající mladé virtuosky – flétnistka Dana Hegerová (velký úspěch na loňském koncertu „Vivat Handel“ v zámeckém rondelu) /SOČR Praha/), houslistka Táňa Vejvodová (ND Praha) – a violoncellista Jan Sládeček. Tento koncert se koná v pondělí 11. 7. 2016, začátek ve 21 hod., v kostele sv. Jana Křtitele.

Po čtyřech letech se na četná přání vrací na minifestival Radim Hladík a Blue Effect v koncertu BLUE EFFECT ACOUSTIC. Jako host opět vystoupí Petr Přibyl. Tento koncert se koná v pondělí, 18.7.2016 v 19 hod. v kostele Jana Křtitele v Jindřichově Hradci.

Předprodej vstupenek na všechny tři koncerty bude probíhat na recepci hotelu Vajgar od 20. 6. denně od 8.00 do 22.00 hod. Rezervace vstupenek je možná na telefonních číslech 607 853 976 nebo 384 361 271.

Předprodej na koncert „Pocta Emě Destinnové“ je možný též v Muzeu fotografie a moderních obrazových médií. Rezervace vstupenek na tento koncert na telefonním čísle 384 361 946 (pokladna muzea).

Petr Přibyl