Aktuálně

Moser Angeli – správné PLENY BAVÍ

Moser Angeli - správné PLENY BAVÍ

  • Moser Angeli s.r.o.
  • Jarošovská 840, Jindřichův Hradec
  • tel.: 736 141 005
  • FACEBOOK

Naše firma se zabývá šitím dětského bytového textilu. Nastávajícím i současným maminkám nabízíme kompletní výbavičky pro miminka od plenek, deček, povlečení, mantinelů do postýlek, kojeneckých polštářů až po tee-pee, veledeky a tašky. Aktuálně nabízíme přes 50 druhů zboží, na jejichž tvorbě se podílí naši zákazníce, které vnášejí do firmy nové nápady.

Působíme na českém trhu loňského roku. Impuls pro rozjetí takové firmy přišel od Leony Moser, která s úsměvem vypráví, jak nechtěla utrácet 35 Kč za jednu bílou plenu pro svého Lukáška. Zpočátku se jí většina dodavatelů vysmála, že chce materiál pouze pro jedno dítě, a tak byla nucena koupit více a společnými silami se svou maminkou našily několik beden, které dala do prodeje. A to už byla firma na obzoru.

Aktuálně své výrobky prodáváme na internetovém portálu Facebook. Naše výrobky si můžete nově přijít shlédnout a osahat do „show room“, který máme v sídle naší společnosti v Jindřichově Hradci  v Jarošovské ulici 840, kde si je můžete také zakoupit.

Správné pleny baví. Jinými slovy za správné ceny nakoupíte správné věci.


FACEBOOK


Mapa: