9.5 C
Jindřichův Hradec
25.03. 2023
Pionýr

Pionýrská skupina 8. března Jindřichův Hradec

Pionýrská skupina 8. března Jindřichův Hradec
Husova 1151/II, J. Hradec, Jablonského sady (parčík za gymnáziem)
Facebook: http://www.facebook.com/8brezna
Vedoucí: Lenka Urmanová (777 295 478)
http://8brezna.pionyr.cz

Nabízíme dětem, klukům i holkám od 6 do 15 let) smysluplné trávení volného času v kolektivu kamarádů a zkušených, kvalifikovaných vedoucích a instruktorů. Naše oddíly jsou všeobecně  zaměřené, orientujeme se na pestrou paletu činností: výlety do přírody i za kulturou, získávání tábornických znalostí a dovedností, turistika, sport, rukodělné činnosti a samozřejmě spousta zábavy.


Pokud je ti 6 – 15 let a naše aktivity tě zaujaly, neváhej a přijď se mezi nás podívat!

Pionýrská skupina 8. března Jindřichův HradecAktivity, které nabízíme:
Pravidelné schůzky: probíhají během školního roku každou středu od 15:00 do 16:30 v klubovně v parku za gymnáziem. Věnujeme se rozmanitým hrám, tradičním i méně tradičním sportům i tábornickým dovednostem.

Výpravy: Během celého roku pořádáme jedno- i vícedenní výpravy za přírodou, kulturou, historií, adrenalinem, ale hlavně za zábavou.

Tábory:Letní tábory jsou vyvrcholením celoroční činnosti. V současné době pořádáme dva běhy tábora na základně Klepákův mlýn nedaleko Studené. Zkušený kolektiv vedoucích si pro děti připravuje tématicky zaměřenou táborovou hru.

Rukodělky + Deskovky: Většinou víkendové odpolední setkání v klubovně, kde se věnujeme buď výrobě dárků, šperků apod. netradičními technikami nebo hraní jednoduchých i složitějších společenských her; otevřené pro všechny, nejen pro děti.

Mapa


View Larger Map

Nejnovější články

Letecký příměstský tábor 2023

Miloslav L

Letní příměstské tábory s angličtinou 2023 | Jazyková škola Zachová

Miloslav L

HOPSÁLKOV – herna pro děti

Miloslav L