Aktuálně

Příběhy z Natur House: Zhubnout nebylo vůbec těžké. Kila šla dolů sama bez mučení se hlady

Paní Miluše Fojtová vyzkoušela spoustu diet, ale marně. To, co zhubla, zase brzy nabrala zpět. A tak se jednoho dne rozhodla a svěřila se do odborné péče výživové poradkyně NATURHOUSE Mgr. Štěpánky Kutišové v Jindřichově Hradci. Během 4,5 měsíce zhubla úctyhodných 20 kg, naučila se přemýšlet o tom, co jí a nové stravovací návyky začala dodržovat také její rodina.

Příběhy z Natur House: Zhubnout nebylo vůbec těžké. Kila šla dolů sama bez mučení se hladyJak jste objevila výživovou poradnu NATURHOUSE?
O poradně NATURHOUSE jsem se dozvěděla z regionálních časopisů. Navíc osobně znám několik žen, které do poradny v Jindřichově Hradci docházely a skutečně trvale zhubly.

Zkoušela jste hubnout vlastními silami?
Ano, ale vždy jen 1–2 kg a zase jsem tento úbytek brzy nabrala zpět. Prostě žádná z „osvědčených“ diet v mém případě nefungovala. V momentě, kdy jsem začala docházet pravidelně k výživové poradkyni Mgr. Štěpánce Kutišové, šla nadbytečná kila dolů celkem sama.

Prvním pilířem metody NATURHOUSE je změna stravovacích návyků. Jaké změny nastaly u Vás?
V průběhu hubnutí jsem se naučila pravidelně jíst a zařadit do jídelníčku více ovoce a zeleniny. Navíc přemýšlím o tom, co jím.
Nové stravovací návyky se mnou dodržuje také moje rodina.

Druhým pilířem jsou produkty. Které jste si oblíbila?
Z produktů NATURHOUSE mi nejvíce chutnaly sezamové toasty FIBROKI, koktejly a pudinky SLIMBEL SYSTEM. Nyní jsem v udržovací fázi a tyto oblíbené produkty používám nadále. Pomáhají mi zahánět chutě a moc mi chutnají.

Třetím pilířem metody je přiměřený pohyb. Kombinovala jste hubnutí se cvičením?
Při hubnutí jsem ani nijak necvičila, ale nyní se budu snažit nějaké cvičení zařadit.

Příběhy z Natur House: Zhubnout nebylo vůbec těžké. Kila šla dolů sama bez mučení se hladyZhubla jste krásných 20 kg. Bylo pro Vás těžké zhubnout?
Zhubnout nebylo vůbec těžké. Při pravidelné stravě, při které jsem neměla vůbec hlad, šla kila dolů úplně bez problémů.

Jak se cítíte nyní s 65 kg?
Cítím se velice dobře, jsem více pohyblivá. Lidé si všímají změny a to mě velice povzbuzuje.

Dosáhla jste své cílové hmotnosti?
Při mých 153 cm byla váha 85 kg opravdu hodně. Cílovou váhu jsem si dala 70 kg. Protože hubnutí bylo celkem rychlé a bez problémů, zhubla jsem na 65 kg.

Plánujete do NATURHOUSE chodit i nadále?
Ráda si koupím ty produkty, které mi chutnají. Je to fajn pocit, když víte, že v případě potřeby, vám vždy milý personál poradí.