7.2 C
Jindřichův Hradec
2.04. 2023
Články

V sobotu bude město patřit dětem

Město Jindřichův Hradec připravilo pro děti i jejich rodiče v městském parku veselé rozloučení s prázdninami. Program bude zahájen 27. srpna ve 13:00 hodin v prostorách městského parku.

Fotila Amálie: Město dětem aneb "Tajuplný park"Letošní rok se ponese v duchu největšího sportovního svátku světa, kterým byly XXXI. letní olympijské hry v brazilském městě Rio de Janeiro. Proto i naše veselé rozloučení s prázdninami bude zaměřeno hlavně na různé sportovní aktivity a ponese název „Město dětem aneb olympijský park“.

Na organizaci této akce se spolu s městem Jindřichův Hradec opět podílejí dětské, zájmové, či sportovní organizace a různá občanská sdružení, které v Jindřichově Hradci působí a pracují s dětmi. Ty připravují pro děti různé soutěže, disciplíny, hry, sportovní aktivity a ukázky své činnosti.

Tento den se děti i jejich rodiče mohou těšit na bubeníky a setkají se s sportovci na chůdách a s mažoretkami, které budou jak jinak, než také na chůdách. Na programu se totiž opět budou podílet Chůdadlo a vynikající bubeníci Tam tam batucada,. Celodenní program bude zahájen již v ranních hodinách dětským rybářským závodem na řece Nežárce, která protéká městským parkem. Po ukončení rybaření, které je určeno pro děti do 15-ti let, začne vlastní program, a to ve 13.00 hodin slavnostním zahájením. Pak již budou děti sportovat, soutěžit, malovat, zpívat, zhlédnou různá představení, a to nejen v parku, ale také v kině, kde se celé odpoledne bude promítat pásmo filmů a pohádek Za kamarády z televize.

Nejnovější články

Kino Počátky na duben 2023

Miloslav L

AR SERVIS hledá automechanika

Miloslav L

Čtyři roční období na jednom místě IV. | Fotila Amálie

Miloslav L