0.6 C
Jindřichův Hradec
4.02. 2023
Články

Víkendy otevřených dveří na Bílé skále

Letní dětský tábor Bílá skálaZveme Vás na víkendové dny otevřených dveří na Bílé skále! Rodiče, děti, bývalé i současné vedoucí a praktikanty! Přijeďte se podívat na Bílou skálu!

Zveme všechny nerozhodnuté i rozhodnuté děti i rodiče, zveme také současné i bývalé vedoucí a praktikanty, zveme všechny, kdo na Bílé skále někdy byli jako děti! Přijeďte za námi kterýkoliv dubnový víkend na Bílou skálu!

Nejste si jisti, zda je pro vaše děti tábor Bílá skála ten pravý? Nic neskrýváme, přijeďte si prohlédnout vybavení, zázemí a přírodu kolem! Pravda v táboře je hodně věcí rozpracovaných, nečekejte vysmýčené podlahy, ale přijeďte se podívat na vybavení a okolí tábora. Přijeďte se nás zeptat, jak se dělá program a co všechno děti mohou zažít! Nebo si prostě jen udělejte výlet do jižních Čech (Jihočeši k Číměři) a zastavte se na pár desítek minut na Bílé skále!

Vedoucí a praktikanti, kteří jste na Bílou skálu jezdívali, rodiče, kteří jste zde trávili dětství…vezměte rodinu a přijeďte zavzpomínat!

Nepřipravujeme žádný improvizovaný program, prostě jsme na táboře, pracujeme na přípravách na sezónu, jsme Vám k dispozici a máte „otevřené dveře“. Pokud si chcete udělat výlet nebo se nás na cokoliv zeptat, jste všichni vítáni! Otevřeme také kiosek, občerstvení, káva, čaj atd. je tedy k dostání na místě.

Vše o Bílé skále ZDE

Nejnovější články

Meziváleční sochaři – Václav Neubauer (část 2) | Jindřichohradecké sochy a památníky

Miloslav L

Veřejné bruslení – únor 2023

Miloslav L

Bowling 22 – Bar | Klub | Bowling

Miloslav L