Aktuálně

GBA Fio banka Jindřichův Hradec – SK Slavia Praha | Basketbal – baráž

  • 8. 5. 2022 (neděle) 18:00,
  • Sportovní hala Jindřichův Hradec,

Basketbalisty GBA Fio banka Jindřichův Hradec čeká baráž o udržení v nejvyšší basketbalové soutěži Kooperativa NBL. Jejich soupeřem bude po vypjaté finálové sérii vítěz 1. ligy SK Slavia Praha, která velmi těsně porazila jihočeský tým Sršni Písek. Baráž se hraje dvoufázovým formátem.

Věříme, že nás naši věrní fanoušci v posledních dvou zápasech sezóny podpoří. Na venkovní utkání, které se uskuteční v pátek 6. května v Praze v hale Slavia Eden, vypravujeme pro naše příznivce autobus. Pokud budete mít zájem, místa si stále můžete rezervovat na e-mailové adrese basketjhradec@seznam.cz

Domácí utkání odehrajeme v neděli 8. května v naši sportovní hale v Jindřichově Hradci, kde budeme spoléhat také na podporu našeho šestého hráče, kterým jste Vy!

Tento měsíc jsme rozhodně nezaháleli. Kromě pravidelného tréninku máme za sebou přátelské utkání proti Nymburku a již tento pátek nás čeká druhé přátelské utkání v Ústí nad Labem. Jde o modelová utkání za zavřenými dveřmi, která nás udrží v zápasovém rytmu.
Celý náš tým je odhodlán předvést, že nejvyšší basketbalová soutěž do Jindřichova Hradce patří.