Aktuálně

Oáza klidu – Příběh Lenky: Naučte se jíst a dovolte si starat se o sebe

StaOáza klidu: Naučte se jíst a dovolte si starat se o sebenovili jste si cíl, máte dostatek motivace a znáte i základní pravidlo – velké množství přijímaných tekutin. To vše ale nestačí. Cesta je nelehká, strmá a nezpevněná. Máte špatné boty a stále jste špatně vybaveni, ale držíte v rukou něco, co vám pomůže zhubnout. Mou radu a odhodlání.

Můj příběh v červnu 2012, kdy jsem navštívila Oázu klidu v Jindřichově Hradci. V té době jsem měla velkou nadváhu. Pod vedením odbornice Martiny HOFBAUEROVÉ, Bcst jsem zhubla neuvěřitelných třicet kilogramů díky programu pro úpravu látkové výměny METABOLIC BALANCE.
Zhluboka se nadechněte, jdeme do toho! Jistě jste to četli milionkrát, ale vážně to funguje. Základní tři jídla a to snídaně, oběd a večeře by měly být nepostradatelnou součástí každého vašeho dne a vypít musíte minimálně dva litry tekutin. Zamysleli jste se někdy nad tím, kolik doopravdy toho za den sníte?

Zní to až neuvěřitelně, ale je to fakt: Lidé, kteří se nezabývají skladbou jídelníčku, konzumují menší porce a přitom nabírají na váze. Jak je tohle možné? Totiž… Celý den tělo trápíte hladem, pak do Oáza klidu: Naučte se jíst a dovolte si starat se o sebesebe naházíte třeba i to co považujete za zdravé jídlo. A zrovna to nemusí bý pro Vás to správné. Právě toto „nárazové zaplácání“ tráví tělo dlouhé hodiny. Je unavené a ochuzené o jídlo během dne. Teď to vše musí zpracovat a samozřejmě se zároveň bojí, že nastane i další den bez pravidelného přísunu jídla. Tělo si myslí, že časem nedostane třeba jídlo vůbec. Proto ukládá tuky na horší časy bez jídla a nespaluje všechno. Toto píšu ze své zkušenosti.Tělo si po nějaké době zvykne na tento rytmus života a už ani netrpí hlady. Vy přece nemáte čas na to, abyste se věnovali třikrát denně jídlu a  vychutnávali ho. Studujete, pracujete. V zaměstnání máte na jídlo 20 minut času. To je špatný přístup. Takhle jsem to praktikovala i já, než jsem poznala metodiku METABOLIC BALANCE.

Přestaňte na sebe kašlat a najděte si čas sami na sebe. Lehce si můžete zvyknout vy a vaše tělo na to, že budete jíst pravidelně. Možná vám to přijde ze začátku až obtěžující a přehnané. Ale vynaložené úsilí se za pár měsíců projeví… A jak? Takhle jsem Oáza klidu: Naučte se jíst a dovolte si starat se o sebezhubnula s odhodláním to konečně dokázat, s obrovskou motivací a s jasným cílem. Když jsem to dokázala já , není žádný problém , abyste to nedokázali i vy! Co jsem z jídelníčku vynechala?

Nechci Vám říkat, co máte jíst a co nemáte. Tohle nejde paušalizovat. Určitě jste viděli v televizi a v lékárnách nespočet „zázračných“ metod na hubnutí. Různé tabletky, sirupy a podobné věci mají jeden společný cíl – vylákat z vás peníze za minimální účinek. Jak je každý člověk individuální v psychice, je individuální i jeho látková výměna.

Proto zapomeňte na lékárnu a hubnucí tobolky, ale přijďte na konzultaci k paní Hofbauerové. Na základě vašich krevních testů vám sestaví jídelníček přesně na míru na vaše tělo. Díky vašemu individuálnímu jídelníčku bude vaše tělo konzumovat skutečně pouze to, co potřebuje, a to v dostatečném množství. Určitě si kladete otázku, zda jsem po roční dietě nenabrala kilogramy zpět. Jednoznačně vám
mohu říct, že se žádný JO-JO efekt nedostavil. Dodržuji nadále zásady této metody a v loňském roce jsem začala pravidelně docházet na ajurvédské terapie. Stále mě jěště provázelo pár nepříjemných zdravotních potíží, které se mi povedly odstranit a doladit mé tělo natolik, že jsem se mohla nechat fotografovat skoro jako modelka.

Je to úžasný pocit. Touto cestou bych ráda poděkovala Martině HOFBAUROVÉ, Bcst a celému personálu v OÁZE
KLIDU. Díky nim se cítím spokojeně a získalajsem zpátky sebevědomí. Děkuji za vše.

Lenka Němcová


Oáza klidu – Centrum zdraví a krásy