13.8 C
Jindřichův Hradec
16.06. 2024
Články

Páni Hradce se půjdou v sobotu podruhé | StopTime

Zveme tě na druhý ročník hry Páni Hradce od StopTime, která se bude konat v sobotu 18. 6. v Jindřichově Hradci a blízkém okolí (fotky z prvního ročníku). Čeká tě objevování různých zákoutí našeho města, kde se o plno místech dozvíš zajímavé informace. Pokud přitom pořádně hejbneš kostrou, můžeš v stanoveném čase vyhrát hru, dostat vítěznou cenu a všem ukázat, kdo je pravý Pán Hradce!

REGISTRACE A VÍCE INFO ZDE

Letos jsme naplánovali dvě kategorie. Jednu klasickou soutěžní, kde se postavíš ostatním týmům, a jednu vycházkovou, vhodnou třeba i pro maminky s kočárky, kde jde spíše o pěknou procházku než o závod na čas. Akce je dog friendly, takže klidně můžete vzít i svoje čtyřnohé mazlíky, pokud na to mají.

Zahájení je v 9:30 a konec akce v 17:30. Na začátku dostane každý 2-4 členný tým mapu, na které budou vyznačeny desítky míst, která jsou většinou nějak zajímavá a možná ani nevíš, že denně okolo nich chodíš. Naplánuj si vlastní, co nejlépe bodovanou trasu, a v určeném čase projdi, co zvládneš. Každé navštívení místa se potvrzuje online odpovědí na kontrolní otázku přes chytrý telefon. Místa mají komplexní bodovací systém, kde lze získat různé bonusové body navíc. Zakončení bude někde na zahrádce, kde bude možnost předobjednat jídlo (pošleme dotazník mailem před hrou).

StopTime