3.3 C
Jindřichův Hradec
3.02. 2023
Články

Zažijte malé superfinále florbalu, přijeďte na South Bohemia HB BETON Cup do Jindřichova Hradce!

Pojďme se společně znovu podívat, jaké týmy na turnaji budou startovat a jaké hrací systémy jsou zvoleny jak pro kategorii žen, tak mužů při letošním IV. ročníku mezinárodního turnaje.

Zažijte malé superfinále florbalu, přijeďte na South Bohemia HB BETON Cup do Jindřichova Hradce!Mužské týmy: FK Slovan Jindřichův Hradec, FBC Český Krumlov, Spartak Pelhřimov, TJ Sokol Telč, FBC Štíři České Budějovice, FbC 98 Chomutov, FbO Florko Košice, FBC Sokol Písek, FBC Česká Lípa, ASK Bystřice nad Pernštejnem, TJ Centropen Dačice a FBC Piráti Sokol Chrudim. V kategorii žen pak FK Slovan Jindřichův Hradec, Florbal Soběslav, FBC Spartak Přerov, 1.FbK Tábor a FBC Mikuláš Prešov.

To je kompletní výčet týmů IV. ročníku South Bohemia HB BETON Cupu, největšího florbalového turnaje na jihu Čech, který se uskuteční od 7. do 9. srpna ve sportovní hale v Jindřichově Hradci.

South Bohemia HB BETON CupV kategorii mužů, kde je přihlášeno 12 týmů, se bude hrát systémem, osvědčeným z minulého ročníku. Týmy jsou rozděleny do 3 skupin, kde vždy vítěz skupiny a nejlepší tým na druhém místě postoupí přímo do nedělního čtvrtfinále, které zůstane otevřené i pro čtyři týmy, které budou úspěšné v sobotním odpoledním osmifinále, ve kterém se utkají týmy, jenž se umístí na 5. až 12. místě supertabulky. V play off se již bude pokračovat klasickým způsobem, kdy v neděli ráno začnou čtvrtfinále, následovat budou semifinále a odpoledne bude turnaj ukončen bojem o bronzové, stříbrné a zlaté medaile. mužské finále vypukne od 18:00 hodin.

V kategorii žen je 5 týmů, které se v průběhu turnaje utkají každý s každý. V neděli si to pak 4 nejlepší týmy rozdají o 1. a 3. místo, 5. zůstane pátým. Finálový zápas žen bude hrán od 17:00 hodin. Diváci tak v nedělním odpoledni zažijí takové malé superfinále.

Mimo zajímavých zápasů, jejichž tvůrci jsou zmíněni výše, budou turnaj provádět početné soutěže o zajímavé ceny (tip na výsledek zápasu a turnaje, střelba na branku, slalomy,…), proto si druhý srpnový víkend najděte i Vy cestu do jindřichohradecké sportovní haly a buďte přímo v dějišti IV. South Bohemia HB BETON Cupu, největšího florbalového turnaje nejen na jihu Čech!

Nejnovější články

Meziváleční sochaři – Václav Neubauer (část 2) | Jindřichohradecké sochy a památníky

Miloslav L

Veřejné bruslení – únor 2023

Miloslav L

Bowling 22 – Bar | Klub | Bowling

Miloslav L